Tel: 058 299 08 72

De organisatie

Iedereen doet mee. Ieder mens is uniek en telt mee. Dat is onze visie. Als Social Workers dragen wij graag bij aan de invulling van een zinvol en prettig bestaan. Hierdoor kan bijvoorbeeld vereenzaming en sociale uitsluiting worden voorkomen. Participatie is hierbij een belangrijk aspect. Daarnaast loopt het werken aan ‘Eigen Kracht’ als een rode draad door onze begeleiding. We kiezen ervoor om vraaggericht en flexibel te werken. De wensen en behoeften van de cliënt staan hierbij centraal.

Even voorstellen

InnZorg werkt met een multidisciplinair team van psychologen, pedagogen, gedragswetenschappers, sociaal pedagogisch hulpverleners en maatschappelijk werkers, zogenoemde Social Workers.

Remko Boonstra

Remko Boonstra
Directeur

Email:
Telefoon:
remko@innzorg.nl
06 53 849 506

Bereikbaar:
ma / di / wo / do / vr

LinkedIn:
bekijk profiel...
Rob Verveer

Rob Verveer
Pedagoog

Email:
Telefoon:
rob@innzorg.nl
06 466 366 45

Bereikbaar:
ma / di / wo / do / vr

LinkedIn:
bekijk profiel...

Remko Boonstra

Hinke de Vries
Pedagoog

Email:
Telefoon:
hinke@innzorg.nl
06 53 75 39 78

Bereikbaar:
di / wo / vr

LinkedIn:
Rob Verveer

Mariël Vaartjes
Pedagoog

Email:
Telefoon:
mariel@innzorg.nl
06 10 315 692

Bereikbaar:
ma / di / wo / do / vr

LinkedIn:

Remko Boonstra

Grietje Boltjes
Pedagoog

Email:
Telefoon:
grietje@innzorg.nl
06 83 600 548

Bereikbaar:
di / wo / do

LinkedIn:
Rob Verveer

Hilde Kuiken
Psycholoog

Email:
Telefoon:
hilde@innzorg.nl
06 420 588 75

Bereikbaar:
di / wo / do / vr

LinkedIn:

Albertina Wolbers

Albertina Wolbers
Pedagoog

Email:
Telefoon:
albertina@innzorg.nl
06 13 320 392

Bereikbaar:
di / wo / do

LinkedIn:
Remko Boonstra

Ellis ten Have
Gedragswetenschapper

Email:
Telefoon:
ellis@innzorg.nl
06 555 989 60

Bereikbaar:
ma / di / wo / do / vr

LinkedIn:
bekijk profiel...

Rob Verveer

Riek Klooster
Eerstelijnspsycholoog

Email:
Telefoon:
info@praktijk-klooster.nl
058 216 21 71

Bereikbaar:
di / wo / do / vr

LinkedIn: